HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite felsefemiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma yolunda her zaman devam edecek bir iyileştirme programıdır. Faaliyetlerimizin değişmeyen prensipleri plan ” Müşteri Memnuniyetini ” sağlama da rekabet ortamına bağlı olarak;

* Ülkemizin değişen ve gelişen koşullarında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte İnşaat Hizmetini sunmak,
* Sunulan hizmeti en ekonomik biçimde istenen sürede gerçekleştirmek,
* Çalışanlarımızın becerilerini sürekli geliştirme fırsatı ve ortamı sunmak
* Kalite yönetim sistemi şartlarını ilke edinen ve sürekli gelişime açık,
* Toplamda sürdürülebilir kalite sistem anlayışı ve ” Tatmin Olmuş Müşteri ” kitleleri yaratmak temel  düsturumuzdur.

 

VİZYONUMUZ

Verilen tüm hizmetleri en modern yöntemlerle yerine getirmek, hizmet sunduğumuz kuruluşlarla karşılıklı güvene dayalı içten ve dürüst ilişkiler kurmak ve sürdürmek, işbirliği ve koordinasyonu sürekli ve yapıcı hale getirmek.

İnşaat  Hizmetlerinde; istenen imalatları  yer, zaman ve imkânlar ölçüsünde minimum maliyet ,uygun değer  ve etkinlikle sağlamak.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini izlemek, uygun deneme ve koşullarla hizmete yansıtmak.

Tüm çalışanları en üst düzeyde motive etmek personelin hizmet içi ve dışı mutluluk ve refahını sağlamak.

Modern yönetim, yönetim ve tekniklerine uygun olarak yaygın katılım ve yaygın sorumluluk anlayışıyla hizmet kalitesini sürekli geliştirmek.

Yüksek performansı ile sektörde örnek bir kuruluş olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 Pİ YAPI MÜHENDİSLİK  olarak 2004 yılından beri inşaat sektörünün aranılan firmalarından biri olarak faaliyetini sürdüren şirketimiz Türkiye’nin her yerine en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ederken, genç ve dinamik kadromuzla, eksiksiz, güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla, müşteri  memnuniyetinde sürekli yükselen bir başarı sağlamaktadır.

Comments are closed.